Zápis Sb

Zápis Sb

12.02.2013 19:29
Pokud se chcete stát mým sb, tak mi napište na alice.shinshekli@seznam.cz svou přezdívku, blog, na co se váš blog zaměřuje (pokud se zaměřuje na něco konkrétního) a pokud chcete, tak jak dlouho ho máte. Můžete mi napsat i do komentářů, ale nevím, jak dlouho bude trvat, než si toho všimnu.

Komentáře

Ano chci!

Gabux | 08.03.2013

Ahojky,
psala jsi mi někdy v únoru na blog ohledně sb tak jsem se chtěla zeptta jesti stále máš zájem a jestli ano tak mi jen dej vědět na blog a hned si tě napíšu :)
gabux-mix.blog.cz

Dodávám...

Arwen | 08.03.2013

tady je adresa - https://fantasy-angelss.blog.cz/
blog je zaměřen na knížky, VA film a TVD online, plus moje překlady :)

Určitě!!!!

Arwen | 08.03.2013

Ahoj našla jsem tě na VA naruby (ta povídka je fakt úžasná a naprosto souhlasím snad se všemi tvými komenty). Takže bych tě moc ráda uvítala mezi SB. :)

ano chci

Seléna | 06.03.2013

No na co co se to jako ptáš no na stopro chci být v tvém SB aklidně si tam dej i Naruby když si budeš přát.. my jsme velice rádi na našich blogech že náš tak pozorně čteš.. arozhodně tvoje komentáře tak člověka nabudí, že neví co dělat dříve skákat radosti nebo psát? :D no popravdě občas se přistihnu že poskakuji na židli:D apíšu:D

Přidat nový příspěvek

Blog

Založení blogu

04.02.2013 17:20
Dnes byl spuštěn náš nový blog. Prosím sledujte jej, budeme se snažit přinášet vždy aktuální informace. Číst zprávy tohoto blogu je možné i přes RSS kanál.