Titulek? O.o

Erin | 02.06.2013

WTF?!
Já vím, převelice inteligentní reakce prakticky na cokoli, ale já jaksi nemám slov. Za prvné: Ta černá naprosto všude by mě asi zabila. Mám ráda barvy. Ne takové ty křiklavé, ale fanouškem černé taky zrovna nejsem. Za druhé: To s tou sprchou bylo naprosto geniální! :'D Asi bych se hodně bála skrkat kamkoli ruce nebo něco ze zajímavosti prohlížet, abych třeba neskončila ve sklepě nebo cizím pokoji! Za třetí: Složení toho mýdla mě naprosto zabilo! Splnilo to svůj účel. Ale senzační, nic takového jsem ještě nečetla! :'DDDDD Musela jsem se u toho smát jako blbá! :D Za čtvrté: Popis cesty od Dereka bych asi taky nepochopila a to jsem na tom s orientací docela dobře (řekla bych). To Erikovo brnění= druhý naprostý trhák dne! Skvělý, skvělý, skvělý!!! :3 Zbožňuju tvůj smysl pro humor, trefné hlášky a úžasná přirovnání. A konečně za páté: Co ten konec do háje?! -_______-" Jak jako líbal s Vanessou? Pff, doufám, že se to nějak rozumně vysvětlí. Jakože momentální zatmění mozku, nebo co. Ale ono se s tím určitě něco udělá, věřím tomu :) Skvělá kapitola, napětí, humor, dobrý konec...! Jako čtenář si nemůžu naprosto na nic stěžovat. Jenom ti dlužím omluvu, že píšu až dnes.
PS: Taková bunda by se mi hodila!! O.o Neprodávají ji někde?

Přidat nový příspěvek