Titulek? O.o

Erin | 12.05.2013

Bože, ten pocit, když zjistíš, že asi tak před dvěma dny si sem psala dlouhý komentář o tom, jak je kapitola úžasná a teď zjistím, že tady není nic O.O No, do háje. Nevím, jestli si ten komentář smazala schválně, nebo jsem byla úplně blbá... :D Ale to nevadí, napíšu to znovu.
Podle mě nejlepší kapitola, kterou jsem zatím četla! Akce, humor...
"Derek, Erik a Samuel, kteří odněkud vytáhli popcorn a uzavírali sázky"--> už při tomhle jsem skoro brečela smíchy, nevím proč, strašně mě to rozesmálo, takovej újeb hned na začátku, když se vraždí. A hned je mi ta partička mnohem bližší, strašně se mi zalíbili. :D „Hele. Ono to žije,“ zasmál se Erik--> Culila jsem se jako úplný blbeček.
A Nick... popravdě jsem moc nečekala, že Annu zachrání. Myslela jsem, že se v Anně probudí nějaká síla a zarazí to ona, nebo zasáhne Bella, ale on byl pro mě překvapení, i když jsem to měla čekat.
No, to s těma očima. Já neječím, ale v ten moment, kdy viděla jeho oči, bych asi udělala výjimku. Nevím, kde, ale takové oči už jsem někde viděla. Nevím, jestli na obrázku, nebo ve filmu, každopádně vím, že jsem se docela vyděsila.
No a nakonec zase zabitý konec... :D Doufám, že ti dva za chvíli budou úžasný pár *.* :)

Přidat nový příspěvek