Titulek? O.o

Erin | 10.05.2013

Tak tohle ne...
Tuhle kapitolu bych zařadila mezi ty nejzabijáčtější, co jsem kdy četla! Já věděla, že umíš dobře psát takové ty stírací části, ale teď jsem se tak dlouho nenasmála! :-D
"Ale nejhorší byli Derek, Erik a Samuel, kteří odněkud vytáhli popcorn a uzavírali sázky"--> Už tady mi vyhrly slzy, protože to je naprosto geniální a právě jsem si tu partu naprosto zamilovala. Proč se vzrušovat, když se jim v obýváku perou dva démoni, když si můžou dát popcorn? „Hele. Ono to žije,“ zasmál se Erik-> tady už jsem definitivně odpadla smíchy.
Tahle kapitola byla celkově naprosto úžasná, prolínala se tam ta rvačka a do toho tolik vtipných hlášek a situací, nejlepší kombinace. To, jak Nick zahránil Annu bylo boží. Popravdě, nečekala jsem to. Myslela jsem, že buď se Anně něco stane, nebo zaskočí Bell nebo sama Anna prostě v sobě něco probudí. Ale Objevil se tam princ Nick a pomohl. To s těma očima je docela děsivý. Já si to dokážu představit, páč jsem to někdě někdy viděla. Jenom si nevzpomenu kde. I kdyby jenom na obrázku, vím, že jsem se strašně lekla. Takže se Anně nedivím, asi bych taky chtěla vypadnout. No a nakonec Nick jako pan kantor... moc se na to těším, až se Anna bude učit bojovat a tak! :3

Přidat nový příspěvek