Titulek O.o

Erin | 02.05.2013

Hej, vážně je ten konec tak useknutý, jak čtu, nebo si děláš legraci? Ale no tááákkk!! -__-" No, ale snad se to vynahrdí příští kapitolou, která určitě bude stejně hustá, jako tahle. Bella a čarodějka? Jakože myslela jsem si, že asi nebude úplně normální, ty náznaky tam byly. Ale že až tak? Hmmm, super čarodějka, to se mi líbí :) Anna by si asi měla psát deník zážitků, protože ten pocit, kdy člověk zjistí, že je démon, je přeci... jedinečný :-D Ne, dělám si z toho legraci, ale rozhodně to nemyslím ani trochu ve zlém. Tvoje povídka se mi strašně líbí a jsem ráda, že ses ke psaní dostala. Na druhou stranu, když není čas, nálada a nápady, člověk s tím nic nenadělá a někdy je lepší dát si načas =)
Doufám, že se Anně nic vážného nestane, nebo ji Nick zachrání :D Ten Tristan je ale... wow! Jakože taková ta bad hodná postava (snad hodná). Takoví jsou nejlepší. Tajemní, nevrlí... jsem zvědavá, co o něm ještě dozvíme, ta postava si mě získala.
Muhehe, strašně moc bych si přála vidět do hlav autorů povídek, které čtu. Hned bych měla o nervy míň.... =)

Přidat nový příspěvek