Mám späť svoju ženu, kde ju chcem!

Tomas | 05.07.2019

Dobrý deň, diváci sa cítim tak dobre zdieľať svoje svedectvo tu na internete a píšem, aby som vedel, ako som zúfalý.Mám rodinu s dvoma deťmi. Môj vzťah bol šťastný 16 rokov.Na dva roky, všetko je môj priateľ daniela sa oddelila od mňa a teraz sa chce pohybovať s deťmi.She sa stretla s inou ženou na dva roky, od tej doby všetko ide s nami! Čas beží. Nechcem ju stratiť. Nemal som inú možnosť, ako zabrániť jej opusteniu a jej láske sa vracia ku mne, tak som išiel on-line a hľadal pomoc, potom som narazil na Greatlapola67.A silný Warlock, ktorý priniesol šťastie do mnohých domov po celom svete tak som ho kontaktoval a on mi povedal, že musím poskytnúť nejaké potrebné veci pre neho, aby som mohol pracovať v podobe, ktorú som urobil.am rád, že som po tom, čo som hral svoju úlohu podľa inštrukcií greatlapola, všetko okolo mňa zmena na good.my home je späť spolu viac ako to, ako to bývalo, vďaka tebe ola67 a ja sľubujem, že svet bude vedieť, ako moc ste areyyou. Môžete ho kontaktovať nasledovne: (Greatlapola67@gmail.com) ho upozornite na to, čo sa deje (+2349034970099)

Přidat nový příspěvek